smart

Jak na správu pojištění ještě rychleji?

V naší aplikaci ČSOB Smart máte vše ihned po ruce ve dne, v noci a na dosah prstu.

V případě, že zjistíte dluh na pojistném, můžete využít platbu kartou. Pokud se rozhodnete uzavřít některé z našich pojištění on-line, budete mít jako přihlášený klient předvyplněné všechny vaše osobní údaje. 

Nemusíte nikam chodit nebo volat. V klidu svého domova snadno zjistíte, v jakém stavu jsou vaše pojistné smlouvy. V případě, že zjistíte dluh na pojistném, můžete využít platbu kartou. Pokud se rozhodnete uzavřít některé z našich pojištění on-line, budete mít jako přihlášený klient předvyplněné všechny vaše osobní údaje. 

Nová klientská zóna je však na začátku své cesty. Připravujeme pro vás další užitečné aplikace a pomůcky, které vám usnadní komunikaci s ČSOB Pojišťovnou.

Nedaří se Vám přihlásit se? Nedaří se Vám přihlásit se? Nedaří se Vám přihlásit se? Nedaří se Vám přihlásit se? Nedaří se Vám přihlásit se?

Aplikace je ke stažení v certifikovaných obchodech App store a Google Play, které naleznete ve svých chytrých telefonech.

Instalace a užívání aplikace ČSOB Smart je zdarma.

ČSOB Identita je digitální (bankovní) identita od ČSOB. S jejími identifikačními údaji (uživatelské jméno a heslo) uživatel může v digitálním světě prokázat svou totožnost (přihlásit se do vybraných portálů) a také potvrdit různé transakce (např. potvrdit platby nebo podepsat dokumenty).

​​​​​​Ano, je to jedna z možností tvorby ČSOB ID. Více informací naleznete zde

ČSOB Identita (zkratka ČSOB ID) je digitální identita, kterou vydáváme našim klientům v ČSOB.

ČSOB eID je pak jednou z funkcí ČSOB Identity, konkrétně umožňuje ji využívat jako bankovní identitu, tedy pro přihlášení do portálů státní správy (např. do Portálu občana) a k různým firmám.

Najdete je v aplikaci ČSOB Smart, do které se již přihlásíte s ČSOB Identitou – hledejte na úvodní stránce dlaždici “Moje schránka” a v ní složku “Dokumenty”.

ČSOB Identita je maximálně zabezpečená, jelikož ji poskytují samy banky, které klientské údaje obezřetně hlídají. Ovšem je potřeba, aby si ji každý klient, který digitální identitu má a využívá, taktéž střežil. Konkrétní rady najdete v tomto přehledu.